بلاگ

استوریج HPE MSA 2050 SAN Storage

درباره استوریج HPE MSA 2050 SAN Storage

استوریج HPE MSA 2050 SAN Storage یک ذخیره ساز مقرون به صرفه برای به اشتراک گذاری اطلاعات می باشد. استوریج HPE MSA 2050 ذخیره سازی ایدا آل برای کسب و کار های کوچک و رو به توسعه و پیشرفت می باشد، این ذخیره ساز اچ پی برای اجرای برنامه های کاربردی سنگین با استفاده از حافظه های فلش طراحی شده است، استوریج HPE MSA 2050 اجازه نخواهد داد تا هزینه ایی که بابت آن کرده اید، بی ارزش شود. استوریج اچ پی ترکیبی از سادگی، انعطاف پذیری و امکان رشد و توسعه را به شما می دهد.

این ذخیره ساز اچ پی با امکانات پیشرفته و قابلیت پشتیبانی از هاردهای نسل جدید SSD , SAS  فایبررهبری صنعت IT در هشت سال گذشته به خود داده است. فروشی در حدود 500 هزار دستگاه در دنیا اکنون با سرعت و توان دو برابر و با همان قیمت قبلی ارایه می گردد. این دستگاه توانی در حدود 200 هزار IOPS همچنان بهترین ذخیره سازی است که از فلش ها پشتیبانی می کند و با قیمت پایین عرضه می گردد.

این استوریج اچ پی در دو مدل LFF و  SFF را میتوان خریداری نمود

ویژگیهای استوریج HPE MSA 2050

  • پشتیبانی از هاردها با سرعت انتقال 12GB
  • اجرای برنامه های کاربردی را تسریع می بخشد

این استوریج HP توان خروجی 200,000 IOPS  اجرای برنامه های کاربردی را در کسب و کارهای کوچک و رو به توسعه بصورت دو برابر مهیا می سازد.

  • خدمات پیشرفته داده ها بدون نیاز به داشتن تجربه قبلی

این استوریج HP به راحتی قابل نصب بوده، به آسانی می توانید از آن استفاده کرده و یا پشتیبانی آتی را انجام دهید، این ذخیره ساز بصورت خودکار و پویا به درخواست ها پاسخ می دهد و بالاترین کارایی را اراه می نماید.

  • ادامه فعالیت کسب و کار شما با داشتن ویژگیهای پیشرفته در محافظت از دیتا

استوریج اچ پی با پشتیبانی از نسخه ارتقا یافته snapshot و مجازی سازی امکان پشتیبان گیری و بازیابی سریع اطلاعات را به شما میدهد، همچنین امکان ارتباط از راه دور و پشتیبانی از FC , ISCSI  امکان بازیابی سریع دیتا را در اخیار شما می گذارد.

  • افزایش ظرفیت در حال حاضر و آینده بصورت انعطاف پذیری

با توجه به ویژگی های این ذخیره استوریج HP و پشتیبانی از طیف گسترده ایی از هارد دیسک ها مختلف به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان بدون نیاز به انتقال گسترده دیتا افزایش ظرفیت و تغییرات دلخواه خود را داشته باشید.

مشخصات فنی استوریج HPE MSA 2050 SAN Storage

Capacity 614 TB SFF or 1152 TB LFF, maximum raw capacity, depending on model
Drive description 192 SFF SAS/MDL SAS/SSD or 96 LFF SAS/MDL SAS/SSD, maximum including expansion, supported, depending on model
Host interface 16 Gb/8 Gb Fibre Channel 8-ports per system or 1 GbE/10GbE iSCSI 8-ports per system or 12 Gb SAS 8-ports per system are supported
Clustering support Windows, Linux, HP-UX, OpenVMS
SAN backup support Yes
Systems Insight Manager support Yes
Compatible operating systems Microsoft Windows Server 2016 Microsoft Windows Server 2012 Microsoft Windows Server 2012 R2 Microsoft Windows Hyper-V HP-UX Red Hat Linux SUSE Linux VMware ESXi 6 Detailed information available at: http://www.hpe.com/storage/spock
Product dimensions (H x W x D) 3.5 x 22.5 x 17.6 in
Weight 40.6 lb
Additional Warranty Information  
Storage
Storage Controller (2) HPE MSA 2050 SAN Controller or (2) HPE MSA 2050 SAS Controllers, supported, depending on model
Storage expansion options HPE MSA 2050 LFF Disk Enclosure or HPE MSA 2050 SFF Disk Enclosure or the HPE MSA 2050 SAN DC-Power Carrier Grade SFF Disk Enclosure
Deployment
Form Factor (fully configured) 2U
Processor
Memory
I/O

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =