بلاگ

تفاوت لپتاپ خانگی با لپتاپ صنعتی

[vc_row][vc_column css_animation=”zoomInLeft”][vc_column_text]

تفاوت لپتاپ خانگی و صنعتی

تفاوت لپتاپ صنعتی و خانگی  

لپتاپ ها بسته به استفاده کاربر در مدلهای مختلف برای مشتریان طراحی شده و از طرف شرکتهای تولید کننده لپتاپ عرضه شده است.

اما چند دسته وجود دارد؟جواب به این سوال میتواند قدرت تصمیم گیری مشتریان را در خرید لپتاپ مورد نظر خود بالا ببرد .اطلاع از نوع لپتاپ مناسب باعث صرفه جویی در هزینه ها و نتیجه دهی مقبول برای مشتری به ارمغان بیاورد.

لپتاپ ها به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم میشوند .

لپتاپهای خانگی:

این نوع لپتاپ ها دارای وزن کمتر و ظرافت بیشتری میباشد و مقاومت و استقامت انها در مقابل ضربه ها و صدمه های ناشی از محیط نسبت به نمونه های صنعتی کمتر میباشد .

رنگبندی های چشم نواز این لپتاپ ها به جرات میتوان گفت که انها را در زمره اولین ها قرار داده است.

در سری های بعدی خانگی که نوت بوک نامیده میشود از ظزافت بسیار بالاتر استفاده شده .در نوت بوک ها دی وی دی رام حذف شده تا وزن و حجم کمتری را اشغال کند .

لپتاپ های صنعتی:

اما لپتاپ های صنعتی به نسبت مدلهای خانگس از وزن بیشتری برخوردارن اما در مقابل مقاومت و استامت سخت افزاری انها را در سطح اول استفاده کاربران در ادرات و کارهای با حجم زیاد و مستلزم ساعات کاری زیاد میباشد .عمر سخت افزاری لپتاپهای صنعتی انها باعث شده تا د رکارهای سخت و طولانی فقط از این مدلها استفاده کرد.و جایی برای لپتاپ های خانگی وجود نداشته باشد.

نکته:

ساعات کاری لپتاپ های خانگی کمتر از لپتاپ های صنعتی میباشد[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css_animation=”bounceInUp”][ult_buttons btn_title=”لپتاپ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fhpused.com%2Fproduct-category%2F%25d9%2584%25d9%25be-%25d8%25aa%25d8%25a7%25d9%25be%2F|||” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#81d742″ btn_anim_effect=”ulta-grow” btn_bg_color_hover=”#1e73be” icon=”Defaults-desktop” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_border_size=”1″ btn_radius=”3″][ultimate_heading heading_tag=”h1″ margin_design_tab_text=””]تفاوت لپتاپ خانگی و صنعتی[/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =